Horarios

Mar.Oct.27 12:00 AM EDT
Mié.Oct.28 12:00 AM EDT
Jue.Oct.29 12:00 AM EDT
Sáb.Oct.31 12:00 AM EDT
Mar.Nov.03 12:00 AM EST
Vie.Nov.06 12:00 AM EST
Mié.Nov.11 12:00 AM EST

Ex arquero del Barcelona es internado con el coronavirus

ESTAMBUL, Turquía.- El ex arquero turco Rustu Recber de 46 años fue ingresado de urgencia este sábado al dar positivo al coronavirus según informó su esposa en su cuenta de Instagram.

“De repente desarrolló los síntomas, estamos en shock. Mis hijos y yo dimos negativo. Él está en el hospital y no podemos verlo”, contó la desolada mujer.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

İyi geceler; Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü’yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin . Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır. Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli....#sengüçlüsünRR

A post shared by Isil Recber (@isilrecber) on

Recber fue una sensación en el Mundial del 2002 y se ganó el fichaje por el Barcelona, por donde pasó sin gloria. Con la selección de Turquía tiene el récord de presencias con 120 y en ese país hay unos 7,500 positivos y cien muertos por esta epidemia.

¡Obtén lo mejor de telemundo deportes!